Оригинален NSHA230EDA/C NSHA230W ЕАО/C проектор, лампа с нажежаема жичка за НЕК NP07LP NP14LP NP15LP NP16LP NP17LP NP32LP NP33LP модел

Оригинален NSHA230EDA/C NSHA230W ЕАО/C проектор, лампа с нажежаема жичка за НЕК NP07LP NP14LP NP15LP NP16LP NP17LP NP32LP NP33LP модел

BGN 92.00
-12 %
BGN 104.00

Брой продукти


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : NSHA230 EDA/C NSHA230 W EDA/C Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : NSHA
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.


Подробности

търговска марка:
АВО
Номер На Модела:
NSHA230EDA / C NSHA230W ЕАО / C

Избор на купувачи

Нова оригинална гола крушка OSRAM P-VIP 240/0. 8 E20. 8 проектор BenQ / Optoma / Mitsubishi / Viewsonic лампа с нажежаема жичка
 • Новинка

Нова оригинална гола крушка OSRAM P-VIP 240/0. 8 E20. 8 проектор BenQ / Optoma / Mitsubishi / Viewsonic лампа с нажежаема жичка

89.60 BGN 85.00

Внимание : ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање...

Съвместима гола крушка ЕО. J2701. 001 P-VIP 180-230 / 1.0 E20. 6 проектор Acer PD523PD PD525PW PD527D PD527W лампа без черупка
 • Новинка

Съвместима гола крушка ЕО. J2701. 001 P-VIP 180-230 / 1.0 E20. 6 проектор Acer PD523PD PD525PW PD527D PD527W лампа без черупка

BGN 64.00

Компатибилен Гола Сијалица ЕЗ.J2701.001 PVIP 180230 / 1.0 E20.6 за Acer PD523 PD PD525 PW PD527 D PD527 W Проектор Крушка Светилка без домување бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : EC.J2701.001 Osram PVIP 180230 / 1.0 E20.6 за Aceris_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Acer PD523 PD PD525 PW PD527 D PD527 WСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Безплатна доставка изцяло нов LT35LP / 50029556 подмяна на проектора гола крушка с корпус за НЕК LT25 / LT30 / LT25G / LT30G
 • Новинка

Безплатна доставка изцяло нов LT35LP / 50029556 подмяна на проектора гола крушка с корпус за НЕК LT25 / LT30 / LT25G / LT30G

BGN 44.64

Проектор светилка бренд Име : Компатибилни NEC Проектор .Проект или светилка Модел Num биде r : LT35 LPМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена LT35 LP проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за NEC LT25 / LT30 / LT25 G / LT30 G3.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Съвместима гола крушка SHP132 5J.J0A05. 001 проектор BENQ MP515 MP515ST лампа с нажежаема жичка, без черупка
 • Новинка

Съвместима гола крушка SHP132 5J.J0A05. 001 проектор BENQ MP515 MP515ST лампа с нажежаема жичка, без черупка

BGN 96.00

Компатибилен Гола сијалица SHP132 5 J.J0 A05.001 светилка за Проектор BENQ MP515 MP515 ST Проектор крушка Светилка без домување КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J0 A05.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q MP515 / MP515 STСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Нова оригинална гола крушка OSRAM P-VIP 230/0. 8 E20. 8 проектор BenQ / Optoma / Mitsubishi / Viewsonic лампа с нажежаема жичка
 • Новинка

Нова оригинална гола крушка OSRAM P-VIP 230/0. 8 E20. 8 проектор BenQ / Optoma / Mitsubishi / Viewsonic лампа с нажежаема жичка

86.40 BGN 82.00

Внимание : ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање...

Подмяна на лампата лампата ЕО.J2701.001 за проектори ACER PD523PD / PD525PD / PD525PW / PD527D / PD527W
 • Новинка

Подмяна на лампата лампата ЕО.J2701.001 за проектори ACER PD523PD / PD525PD / PD525PW / PD527D / PD527W

47.84 BGN 45.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : EC.J2701.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 220 WПроектор / Проектори : За ACER PD523 PD / PD525 PD / PD525 PW / PD527 D / PD527 WОписЗамена на Проектор Крушка Светилка на ЕЗ.J2701.001 за ACER PD523 PD / PD525 PD / PD525 PW / PD527 D / PD527 W ПроекториСветилка МоделЕК.J2701.001Проектор : За ACER PD523 PD / PD525 PD / PD525 PW / PD527 D / PD527 WWattage220 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Оригинална лампа на проектора ЕО. JCQ00. 001 / P-VIP 180/0. 8 E20. 8 за ACER X1111 X1111A X1211 X1211A X1311KW
 • Новинка

Оригинална лампа на проектора ЕО. JCQ00. 001 / P-VIP 180/0. 8 E20. 8 за ACER X1111 X1111A X1211 X1211A X1311KW

83.20 BGN 77.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Висококачествена лампа на проектора 5J. J0W05. 001 за BENQ W1000 / W1000+ с японски оригинален горелка phoenix
 • Новинка

Висококачествена лампа на проектора 5J. J0W05. 001 за BENQ W1000 / W1000+ с японски оригинален горелка phoenix

153.60 BGN 146.00

Функција : Висок квалитет на Проектор светилкаСветилка Модул : 5 J.J0 W05.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 180 WПроектор / Проектори : За BENQ W1000 / W1000+ОписВисок квалитет на Проектор светилка 5 J.J0 W05.001 за BENQ W1000 / W1000+ со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел 5 J.J0 W05.001Проектор : За BENQ W1000 / W1000+Wattage180 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Оригиналната гол лампа на проектора ЕО.JC600.001 за Acer P1101 P1201
 • Новинка

Оригиналната гол лампа на проектора ЕО.JC600.001 за Acer P1101 P1201

92.80 BGN 86.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Оригинална лампа на проектора ЕО. J9000. 001 за ACER X1130 / X1130K / X1130P / X1130PA / X1130S / X1230 / X1230K / X1230S / X1237
 • Новинка

Оригинална лампа на проектора ЕО. J9000. 001 за ACER X1130 / X1130K / X1130P / X1130PA / X1130S / X1230 / X1230K / X1230S / X1237

107.20 BGN 102.00

Функција : Оригинални Голи СветилкаСветилка Модул : EC.J9000.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 189 WПроектор / Проектори : За ACER X1130 / X1130 P / X1130 S / X1230 / X1230 K / X1230 S / X1237ОписОригиналниот Проектор Крушка Светилка на ЕЗ.J9000.001 за ACER X1130 / X1130 K / X1130 P / X1130 PA / X1130 S / X1230 / X1230 K / X1230 S / X1237Светилка МоделЕК.J9000.001Проектор : За ACER X1130 / X1130 K / X1130 P / X1130 PA / X1130 S / X1230 / X1230 K / X1230 PK / X1230 PS / X1230 S / X1237Wattage189 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Оригинални Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

съвместим проектор 5J.J3905. 001 гола крушка с нажежаема жичка за BENQ W7000 W7000+
 • Новинка

съвместим проектор 5J.J3905. 001 гола крушка с нажежаема жичка за BENQ W7000 W7000+

BGN 48.00

Светилка модел : 5 J.J3905.001моќност : UHP 300250 Wсе работи за BENQ : BENQ W7000 W7000+животен век : прибл 2000hrsГаранција : 180 деновицена за компатибилен проектор светилка со совршено осветлување, како photoesВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

VLT-HC3LP VLTHC3LP HC3LP за Mitsubishi Hc3 LVP-Hc3 лампа лампа на проектора с корпус
 • Новинка

VLT-HC3LP VLTHC3LP HC3LP за Mitsubishi Hc3 LVP-Hc3 лампа лампа на проектора с корпус

96.00 BGN 74.00

VLTHC3 LP VLTHC3 LP HC3 LP За Мицубиши HC3,LVPHC3 Проектор Крушка Светилка Домување Со Бесплатен ПревозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : VLTHC3 LP VLTHC3 LP HC3 LP за МИЦУБИШИis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : крушка светилка за МИЦУБИШИ HC3 LVPHC3Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Проектор съвместима лампа с нажежаема жичка с корпус GT60LP / 50023151 за проектори NEC GT5000 / GT6000 / GT6000R / GT5000G
 • Новинка

Проектор съвместима лампа с нажежаема жичка с корпус GT60LP / 50023151 за проектори NEC GT5000 / GT6000 / GT6000R / GT5000G

BGN 67.20

Проектор светилка бренд Име : f или NEC Проект или светилка Модел Num биде r : GT60 LPМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена GT60 LP проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за GT5000 / GT6000 / GT6000 R / GT5000 G3.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Добро качество съвместима гола крушка ELPLP55 V13H010L55 за проектор Epson Powerlite Presenter EB-W8D
 • Новинка

Добро качество съвместима гола крушка ELPLP55 V13H010L55 за проектор Epson Powerlite Presenter EB-W8D

30.03 BGN 28.00

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

Подмяна на лампата лампата ЕО.J1202.001 за проектори ACER PD113P / PD123 / PD123D / PH110 / PH113P
 • Новинка

Подмяна на лампата лампата ЕО.J1202.001 за проектори ACER PD113P / PD123 / PD123D / PH110 / PH113P

52.64 BGN 50.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : EC.J1202.001Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За ACER PD113 P / PD123 / PD123 D / PH110 / PH113 PОписЗамена на Проектор Крушка Светилка на ЕЗ.J1202.001 за ACER PD113 P / PD123 / PD123 D / PH110 / PH113 P ПроекториСветилка МоделЕК.J1202.001Проектор : За ACER PD113 P / PD123 / PD123 D / PH110 / PH113 PWattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Висококачествена Проекторная лампа 9E.0CG03. 001 за BENQ SP870 с японски оригинален горелка phoenix lamp burner
 • Новинка

Висококачествена Проекторная лампа 9E.0CG03. 001 за BENQ SP870 с японски оригинален горелка phoenix lamp burner

153.60 BGN 146.00

Светилка Спец : Висок квалитет на Проектор светилкаСветилка Модел : 9 E.0 CG03.001Wattage : 350 ВатиСветилка Живот : 2500 часа">>2500 часаПроектор / Проектори : BENQ SP870ОписВисок квалитет на Проектор светилка 9 E.0 CG03.001 за BENQ SP870 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел 9 E.0 CG03.001Проектор : За BENQ SP870Wattage350 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Съвместима гола крушка SHP135 AN-D350LP за Sharp XR-XR 50-те-50X PG-D300XA PG-D3010X PG-D2500X PG-D3510X PG-D3550W Проекторная лампа
 • Новинка

Съвместима гола крушка SHP135 AN-D350LP за Sharp XR-XR 50-те-50X PG-D300XA PG-D3010X PG-D2500X PG-D3510X PG-D3550W Проекторная лампа

BGN 104.00

Компатибилен Гола сијалица SHP135 НА D350 LP светилка за ОСТРИ СТРD300 XA СТРD3010 X СТРD2500 X СТРD3510 X СТРD3550 W XR50ТИТЕ XR50 X Проектор Светилки Светилка домување со бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : SHP135 НА D350 LP за ОСТАРis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за ОСТРИ XR50ТИТЕ XR50 X СТРD300 XA СТРD3010 X СТРD2500 X СТРD3510 X СТРD3550 WСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Съвместима гола крушка P-VIP 150-180 / 1.0 E20. 6n TLPLV9 TLP-LV9 за проектор TOSHIBA TDP-SP1 лампа без черупка
 • Новинка

Съвместима гола крушка P-VIP 150-180 / 1.0 E20. 6n TLPLV9 TLP-LV9 за проектор TOSHIBA TDP-SP1 лампа без черупка

BGN 62.40

Компатибилен Гола Сијалица PVIP 150180 / 1.0 E20.6n TLPLV9 TLPLV9 за TOSHIBA TDPSP1 Проектор крушка светилка без домување бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : TLPLV9 TLPLV9 / PVIP 150180 / 1.0 E20.6nis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за TOSHIBA TDPSP1Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : без домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...