Универсален шестоъгълник 38-51 мм шумозаглушител на изпускателната тръба скутер, мотоциклет, ATV под наем на мотоциклет уличен мотор

Универсален шестоъгълник 38-51 мм шумозаглушител на изпускателната тръба скутер, мотоциклет, ATV под наем на мотоциклет уличен мотор

BGN 84.00
-10 %
BGN 93.60

Брой продукти


100% Сосема Нов
Нерѓосувачки Челик Заварување Адаптер Овозможи Да се Вклопи Цевка 38mm - 51mm
Отстранлив DB Убиец/Silencer, Нудат Различни Звучен Ефект
Намалување На Вкупната Тежина За Врвни Перформанси За Да Се Добие Максимална Излезна
Професионалната Инсталација Препорачува
Спецификација :
Боја : Титаниум Како Слики
Материјал : Алуминиум
Должина : 390mm
Конекција Дијаметар : 51mm
имаме заварување заградата да одговара на цевки со штекер 38-51 MM.
Fitment :
Тоа Е Универзална Пригушувач Може да Се Користи За Dirt Bike, Улица Велосипед, Мопед, АТВ, Quad И сите Други Велосипед Со Цевка со Дијаметар 38-51 mm
Пакетот Вклучува :
1 * Издувни Цевки И Продадени Со Хардвер Како Слики
Инсталација Настава НЕ се Вклучени
Се чувствуваат Слободни да не Контактирате !
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.


Подробности

търговска марка:
CAKEN
Името На Модела:
3251256
Дължина На Продукта:
45cm
Широчина На Елемента:
12cm
Височина На Продукта:
11cm
Тегло На Продукта:
1.48kg
Вид На Материала:
Алуминий

Избор на купувачи

Runleader двигател TEMP метър термометър за измерване на температурата за мотоциклет трактор бетономешалка камион пробивна машина
 • Новинка

Runleader двигател TEMP метър термометър за измерване на температурата за мотоциклет трактор бетономешалка камион пробивна машина

73.44 BGN 56.00

Runleader се горди да го претстави новиот РЛTM003 Дигитални Светлото Temp метар Тоа може да работи на повеќето уред или машини.Тоа е моќен Temp систем, како и некои други единствена функција дизајн.Temp Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја температура, MAX Темп и поставување на над температура предупредување функција, температура единица екранот може да биде поставен од страна на корисникот, тип на сензор на температура може да биде одберете од страна на корисникот, итнУникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,заменливи CR2032 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,зелени осветлување голем LCD дизајн,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Мотоциклет LED оборотомер скоростомер сензор за Dirt bike Cruiser Old School Chopper Bobber Dual Sport bike Скутер Offroad
 • Новинка

Мотоциклет LED оборотомер скоростомер сензор за Dirt bike Cruiser Old School Chopper Bobber Dual Sport bike Скутер Offroad

29.36 BGN 28.00

Состојба : 100% Сосема Нова боја : црна количина : 1 buc Материјал : не ' Рѓосувачки челик школка Со Стакло врвот Мерење : 013,000 ВРТЕЖИ во минута Напон : DC 12 V Резервни LED светлото мотоцикл tachometer Инструкции : не се вклучени Универзална одговара на повеќето мотоцикл модели(ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите)

Runleader двигател TEMP метър термометър за измерване на температурата за мотоциклет трактор бетономешалка камион пробивна машина
 • Новинка

Runleader двигател TEMP метър термометър за измерване на температурата за мотоциклет трактор бетономешалка камион пробивна машина

73.44 BGN 57.00

Runleader се горди да го претстави новиот РЛTM003 Дигитални Светлото Temp метар Тоа може да работи на повеќето уред или машини.Тоа е моќен Temp систем, како и некои други единствена функција дизајн.Temp Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја температура, MAX Темп и поставување на над температура предупредување функција, температура единица екранот може да биде поставен од страна на корисникот, тип на сензор на температура може да биде одберете од страна на корисникот, итнУникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно се инсталира,заменливи CR2032 батеријата,податоците што се зачувани автоматски по менувањето на батеријата,зелени осветлување голем LCD дизајн,итн.Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација...

Безплатна доставка индуктивен измерване на температурата на термометъра Tach/Hour Meter за мотоциклет шейни, ATV
 • Новинка

Безплатна доставка индуктивен измерване на температурата на термометъра Tach/Hour Meter за мотоциклет шейни, ATV

95.84 BGN 73.00

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM028 A Дигитални Светлото Мултифункционален Temp Tach / Час метар.Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот до 8 цилиндри...

лазерна Марка мотор за отработените газове, изпускани от ауспуха на тръби от въглеродни влакна за Kawasaki Ninja ZX6 ZX6R ZX9R ZX7R ZX12R ZX14R ZX500R
 • Новинка

лазерна Марка мотор за отработените газове, изпускани от ауспуха на тръби от въглеродни влакна за Kawasaki Ninja ZX6 ZX6R ZX9R ZX7R ZX12R ZX14R ZX500R

69.60 BGN 60.00

Опис : Модел Бр Р QIANKONG58 28 CB16 Видови : A1_51mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликA1_61mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликA2_51mm, Карбонски ВлакнаA2_61mm, Карбонски ВлакнаB1_51mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB1_61mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB2_51mm, Карбонски ВлакнаB2_61mm, Карбонски ВлакнаB3_51mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB3_61mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB4_51mm, Карбонски ВлакнаB4_61mm, Карбонски ВлакнаB5_51mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB5_61mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB6_51mm, Карбонски ВлакнаB6_61mm, Карбонски ВлакнаВлезот Дијаметар : 51mm или 61mmМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик ,Карбонски ВлакнаВкупна Должина : 320mmОЕМ производи кои не се оригиналниПакетот Вклучува : 1 парче x Издувна Цевканерѓосувачки Челик Тип : има логотона карбонски влакна Тип : има налепницанекои инсталирање на додатоци како на сликата покажуваДетали За ПроизводотЗемјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 1012 1316 1719 2024 2530 Работни Дена + сабота + недела 1214 1518 1921 2226 2732 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5...

Z1000 мотоциклет изпускателната тръба на ауспуха за kawasaki Z1000 2010- с лазерна маркировка на скутер изпускателна тръба за Z1000 с db killer
 • Новинка

Z1000 мотоциклет изпускателната тръба на ауспуха за kawasaki Z1000 2010- с лазерна маркировка на скутер изпускателна тръба за Z1000 с db killer

512.00 BGN 486.00

Модифицирани Издувните ПригушувачЗа пакување ве Молиме љубезно истакна : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

Yetaha мотоциклет запалване + горивен газ cover капаци+ заключване на седалката+набор от ключове за Suzuki GSXR600 GSXR750 GSF1250 GSX650 SFV650
 • Новинка

Yetaha мотоциклет запалване + горивен газ cover капаци+ заключване на седалката+набор от ключове за Suzuki GSXR600 GSXR750 GSF1250 GSX650 SFV650

230.83 BGN 162.00

торба торбаКарактеристики : Тоа е совршен за декорација на вашиот мотор.Лесна инсталација ,многу издржливиСостојба : 100% Нов БрендБоја : Како на сликата шоуМатеријал : АлуминиумГолемина : Како слика покажуваFitment : За Suzuki GSXR600 GSXR750 20042016За Suzuki GSXR1000 20032016За Suzuki SV1000 / SV1000 S 20032016За Suzuki SFV650 2009За Suzuki SV650 20032016За Suzuki DL1000 20142015За Suzuki DL650 20122016За Suzuki GSX650 / GSX1200 20072016За Suzuki GSXR1300 20082016За Suzuki GW250За Suzuki GSF1250 20072009Пакет се вклучени : 1 x откопчување Кодот1 x Гориво Гас капа1 x Седиште кодот2 x Клучеви4 x Завртки

2 бр. / лот мотоциклет черно дръпна газта кабела на педала на газта в събирането на подходящи за Yamaha PW50 Pit Dirt Bike
 • Новинка

2 бр. / лот мотоциклет черно дръпна газта кабела на педала на газта в събирането на подходящи за Yamaha PW50 Pit Dirt Bike

BGN 13.28

Мотоцикл Црна Повлече Задави Кабел Гас Собранието Одговара за Јамаха PW50 Јама Dirt Bike ЌЕ ИМААТ 2 ПАРЧИЊА Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : пластични & метален Објект се вклучени : 2 x Задави Кабел Компатибилен Со : Одговара за Јамаха PW50 Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ве Молиме имајте во предвид : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања...

Индуктивен измерване на температурата на термометъра Tach/Hour Meter за мотоциклет с моторни шейни, ATV RL-HM028A
 • Новинка

Индуктивен измерване на температурата на термометъра Tach/Hour Meter за мотоциклет с моторни шейни, ATV RL-HM028A

95.84 BGN 74.00

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM028 A Дигитални Светлото Мултифункционален Temp Tach / Час метар.Тоа може да работи на било 2 или 4 удар гас на моторот до 8 цилиндри...

За Yamaha FZR500 1989 1991 1992 1993 FZR750 1987 1988 1990 мотоциклет GE част от стартер електромагнитни ключ ключ старт реле пусковое
 • Новинка

За Yamaha FZR500 1989 1991 1992 1993 FZR750 1987 1988 1990 мотоциклет GE част от стартер електромагнитни ключ ключ старт реле пусковое

11.18 BGN 10.00

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.Опис : Функција100% Сосема нов и висок квалитет;Одговара За : ЈАМАХА FJ1100 19841985 FJ1200 19861993 FZ600 19861988 FZ700 T 1987 FZ750 19851991 FZR1000 19871995 FZR250 3 LN 3 HX 2 KR 19871994 FZR400 19881990 1992 1994 FZR500 1989 19911993 FZR600 19891999 FZR750 19871988 1990 FZX700 FAZER 19861987 FZX750 19861988 19901991 1993 1996 1998 TDM85 TDM850 19921993 TDM850 19911995 VMX1200 VMAX 19851989 1992 XJ700 МАКСИМ 19851986 МАКСИМ X XV125 VIRAGO 19972000 XV240 1989 XV250 ROUTE 66 19881990 XV250 VIRAGO 250 19952007 XV250 VIRAGO ROUTE 66 19881990 19952008 XV250 VЅВЕЗДА 250 20082011 XV700 VIRAGO 700 19841985 XVZ12 1989 XVZ1300 XVZ13 ПОТФАТ ROYALE 19861993 XV750 VIRAGO 1984Големина : 4.5*4*5cm;Пакет вклучувајќи1 X Стартер РелеДа konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактиратеВе молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купувањеНие ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Ви благодариме за вашето разбирање.Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Водоустойчив цифров дизелов бензинов двигател брояч часа оборотомер за генератор на багер UTV на трактора канавки за пречистване на agrosprayer
 • Новинка

Водоустойчив цифров дизелов бензинов двигател брояч часа оборотомер за генератор на багер UTV на трактора канавки за пречистване на agrosprayer

44.72 BGN 34.00

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM012 C Дигитални LCD Магнетни Активира Tach / Час метар...

51 мм, модифицирана изпускателна тръба мотоциклет въглеродни влакна CNC алуминиев CBR R1 R6 ESCAPE two brothers брат exhaust with veido
 • Новинка

51 мм, модифицирана изпускателна тръба мотоциклет въглеродни влакна CNC алуминиев CBR R1 R6 ESCAPE two brothers брат exhaust with veido

113.62 BGN 108.00

Модифицирани Издувните Пригушувач Материјал : CNC АЛУМИНИУМ ALLO / КАРБОНСКИ ВЛАКНАВкупна Должина : 370 MM / 385 MM / 370 MM / 385 MMЦевка Должина : 270 MM / 270 MM / 270 MM / 270 MMВлезот Внатрешен Дијаметар : 51 MM (2 ИНЧИ)ЗВУК : СИЛЕН И ДЛАБОКО (Различни моторни имаат различни, ова veido само за референца)Пакет : 1 ИЗДУВНИТЕ СО ДОДАТОЦИОдговара на документот : се ВКЛОПАТ ЗА ПОВЕЌЕТО MOTORCYCLR КАКО R1 R6 CBR600 R6 итн.За пакување ве Молиме љубезно истакна : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

лазерна Марка мотор за отработените газове, изпускани от ауспуха на тръби от въглеродни влакна за Kawasaki Z ZR ZX 125 250 750 750R 750S 800 1000 SX
 • Новинка

лазерна Марка мотор за отработените газове, изпускани от ауспуха на тръби от въглеродни влакна за Kawasaki Z ZR ZX 125 250 750 750R 750S 800 1000 SX

69.60 BGN 60.00

Опис : Модел Бр Р QIANKONG58 28 CB16 Видови : A1_51mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликA1_61mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликA2_51mm, Карбонски ВлакнаA2_61mm, Карбонски ВлакнаB1_51mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB1_61mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB2_51mm, Карбонски ВлакнаB2_61mm, Карбонски ВлакнаB3_51mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB3_61mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB4_51mm, Карбонски ВлакнаB4_61mm, Карбонски ВлакнаB5_51mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB5_61mm, Од Не ' Рѓосувачки ЧеликB6_51mm, Карбонски ВлакнаB6_61mm, Карбонски ВлакнаВлезот Дијаметар : 51mm или 61mmМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик ,Карбонски ВлакнаВкупна Должина : 320mmОЕМ производи кои не се оригиналниПакетот Вклучува : 1 парче x Издувна Цевканерѓосувачки Челик Тип : има логотона карбонски влакна Тип : има налепницанекои инсталирање на додатоци како на сликата покажуваДетали За ПроизводотЗемјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 1012 1316 1719 2024 2530 Работни Дена + сабота + недела 1214 1518 1921 2226 2732 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5...

Мотоциклет регулатор на напрежение изправяне на Honda CRF250X 2004-2017 CRF450X 2005- 31600-MEY-671 31600-KSC-671 ASIAWING LD450
 • Новинка

Мотоциклет регулатор на напрежение изправяне на Honda CRF250X 2004-2017 CRF450X 2005- 31600-MEY-671 31600-KSC-671 ASIAWING LD450

22.22 BGN 21.00

Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Хонда CRF250 X 20042017 CRF450 X 20052016 31600MEY671 31600KSC671 ASIAWING LD450Fitment : ве Молиме проверете подолу fitment модел за да бидете сигурни дека тоа одговара за вашиот мотор пред да купите...

0-13000 об / мин универсален мотоциклет скоростомер, оборотомер тахометър датчик LED Blue Night Light за ATV Скутер Motorcross Dirt Pit Bike
 • Новинка

0-13000 об / мин универсален мотоциклет скоростомер, оборотомер тахометър датчик LED Blue Night Light за ATV Скутер Motorcross Dirt Pit Bike

31.87 BGN 29.00

Tachometer measurement : 013000 RPM Карактеристики : Одговара на сите 12 V мотоциклиВодоотпорен и високи перформанси дизајнОпштите механички брзина линија интерфејсСо ноќ светлина, совршен за ноќта јава

Универсален мотоциклет мотоциклет на ключа за запалване за квадроцикла за Honda за Yamaha за Скутер Suzuki ATV Moto-високо качество
 • Новинка

Универсален мотоциклет мотоциклет на ключа за запалване за квадроцикла за Honda за Yamaha за Скутер Suzuki ATV Moto-високо качество

4.35 BGN 3.00

Карактеристики : Бренд нови откопчување со две копчиња.Може да се вклопат повеќето Кинески atv настана, ОДЕТЕ KART, МОПЕД.90cc 110cc 125cc 150cc 200cc 250cc atv настанаОваа откопчување поставите има 4 жици врскаСпецификации : Детали : 2 копчиња вклучениДијаметар : цилиндар е 7 / 8 инчиЗабелешки : 1...