Безплатна доставка мотоциклет LCD подсветката на измерване на скоростта на мотоциклет дигитален километраж, скоростомер, оборотомер идеален за 2-и 4 цилиндъра

Безплатна доставка мотоциклет LCD подсветката на измерване на скоростта на мотоциклет дигитален километраж, скоростомер, оборотомер идеален за 2-и 4 цилиндъра

BGN 49.00
-6 %
BGN 52.00

Брой продукти


Бесплатен превозот Мотоцикл LCD заднинско осветлување Брзинометар Мотоцикл Дигитални Броило Брзинометар Tachometer Одговара за 2&4 Цилиндри Детални инструкции за инсталација ве молиме да го контактирате овластениот сервис, детали може да не пренос на големи количини на текст, ве Молиме контактирајте со купувачот да испрати инсталација прирачник по купување на инструмент, бидејќи платформа не може да испратите голема количина на текст, во кој ќе спорови и лоши рецензии, одби да купите Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ABS Големина : 16*9*7cm Екранот големина на екранот : 2,5-инчен LCD екран Брзина се прикаже : 0-11 * 1000r / мин Моќ напон : 12 V DC Оперативни температура : -30 целзиусови степени~ 80 целзиусови степени температура на Чување : -35 целзиусови степени ~ 85 Celsius карактеристики на Производот : дали внатрешниот слој, tachometer употреба, и со фарови, пак сигнали и други светла работа Жици : Портокал / небо сина линија претвори сигнали, темно сина линија во близина на светлина, сина боја линија врска температура, жолта и бела жица до рацете на бензин сензори, црно-жолта жица на брзина на пулсот, црвениот жица за да часовникот, зелена линија, тогаш негативни, тогаш црна жица моќ брави на вратите линија, зелено-жолта жица за да ја рачната сопирачка паркинг светла, зелена / бела магнет индукција линија Пакет Содржина : брзинометар; сензор линија; магнет Инструменти за прецизни инструменти, не-професионалци, ве молиме да се купи со претпазливост


Подробности

специални характеристики:
Измерване на скоростта
Дължина На Продукта:
16cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тегло На Продукта:
0.5kg
Диаметъра На Продукта:
1inch
Вид На Материала:
Пластмаса
Името На Модела:
MLS005
Височина На Продукта:
7cm
Широчина На Елемента:
9cm
търговска марка:
MZOOM
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Размер:
16*9*7cm
Дисплей на скоростта:
0-11 * 1000р / мин
Захранващо напрежение:
12V DC
Работна Температура:
-30 Celsius~ 80 Celsius
Температура на съхранение:
-35 Celsius ~ 85Celsius

Избор на купувачи

Универсален шестоъгълник 38-51 мм шумозаглушител на изпускателната тръба скутер, мотоциклет, ATV под наем на мотоциклет уличен мотор
 • Новинка

Универсален шестоъгълник 38-51 мм шумозаглушител на изпускателната тръба скутер, мотоциклет, ATV под наем на мотоциклет уличен мотор

93.60 BGN 84.00

100% Сосема НовНерѓосувачки Челик Заварување Адаптер Овозможи Да се Вклопи Цевка 38mm 51mmОтстранлив DB Убиец / Silencer, Нудат Различни Звучен ЕфектНамалување На Вкупната Тежина За Врвни Перформанси За Да Се Добие Максимална ИзлезнаПрофесионалната Инсталација ПрепорачуваСпецификација : Боја : Титаниум Како СликиМатеријал : АлуминиумДолжина : 390mmКонекција Дијаметар : 51mmимаме заварување заградата да одговара на цевки со штекер 3851 MM.Fitment : Тоа Е Универзална Пригушувач Може да Се Користи За Dirt Bike, Улица Велосипед, Мопед, АТВ, Quad И сите Други Велосипед Со Цевка со Дијаметар 3851 mmПакетот Вклучува : 1 * Издувни Цевки И Продадени Со Хардвер Како СликиИнсталација Настава НЕ се ВклучениСе чувствуваат Слободни да не Контактирате !1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Цифров бензинов и дизелов двигател брояч моточасов оборотомер за минната техника за бетон миксер генератор багер сачмен masted кран
 • Новинка

Цифров бензинов и дизелов двигател брояч моточасов оборотомер за минната техника за бетон миксер генератор багер сачмен masted кран

44.72 BGN 34.00

Runleader се горди да го претстави новиот РЛHM012 C Дигитални LCD Магнетни Активира Tach / Час метар Тоа може да работи на дел на моторот...

Универсален 51 мм мотоциклет ауспуси карбонови Moto изпускателна тръба CBR 125 250 400 600 900 1000 CB250 CB400 CB600 CB1300
 • Новинка

Универсален 51 мм мотоциклет ауспуси карбонови Moto изпускателна тръба CBR 125 250 400 600 900 1000 CB250 CB400 CB600 CB1300

123.20 BGN 107.00

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба...

Yetaha мотоциклет запалване + горивен газ cover капаци+ заключване на седалката+набор от ключове за Suzuki GSXR600 GSXR750 GSF1250 GSX650 SFV650
 • Новинка

Yetaha мотоциклет запалване + горивен газ cover капаци+ заключване на седалката+набор от ключове за Suzuki GSXR600 GSXR750 GSF1250 GSX650 SFV650

230.83 BGN 162.00

торба торбаКарактеристики : Тоа е совршен за декорација на вашиот мотор.Лесна инсталација ,многу издржливиСостојба : 100% Нов БрендБоја : Како на сликата шоуМатеријал : АлуминиумГолемина : Како слика покажуваFitment : За Suzuki GSXR600 GSXR750 20042016За Suzuki GSXR1000 20032016За Suzuki SV1000 / SV1000 S 20032016За Suzuki SFV650 2009За Suzuki SV650 20032016За Suzuki DL1000 20142015За Suzuki DL650 20122016За Suzuki GSX650 / GSX1200 20072016За Suzuki GSXR1300 20082016За Suzuki GW250За Suzuki GSF1250 20072009Пакет се вклучени : 1 x откопчување Кодот1 x Гориво Гас капа1 x Седиште кодот2 x Клучеви4 x Завртки

Универсален модифициран мотоциклет състезателни изпускателна тръба Moto escape ауспуси за Kawasaki ER6N ER6F ER-6N ER-6F Yamaha FZ6-S2 FZ6 S2
 • Новинка

Универсален модифициран мотоциклет състезателни изпускателна тръба Moto escape ауспуси за Kawasaki ER6N ER6F ER-6N ER-6F Yamaha FZ6-S2 FZ6 S2

97.60 BGN 82.00

состојба Состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден Сет Материјал : Титаниум Алуминиумски Супериорен квалитет и лесно да се инсталира...

За Yamaha FZR500 1989 1991 1992 1993 FZR750 1987 1988 1990 мотоциклет GE част от стартер електромагнитни ключ ключ старт реле пусковое
 • Новинка

За Yamaha FZR500 1989 1991 1992 1993 FZR750 1987 1988 1990 мотоциклет GE част от стартер електромагнитни ключ ключ старт реле пусковое

11.18 BGN 10.00

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.Опис : Функција100% Сосема нов и висок квалитет;Одговара За : ЈАМАХА FJ1100 19841985 FJ1200 19861993 FZ600 19861988 FZ700 T 1987 FZ750 19851991 FZR1000 19871995 FZR250 3 LN 3 HX 2 KR 19871994 FZR400 19881990 1992 1994 FZR500 1989 19911993 FZR600 19891999 FZR750 19871988 1990 FZX700 FAZER 19861987 FZX750 19861988 19901991 1993 1996 1998 TDM85 TDM850 19921993 TDM850 19911995 VMX1200 VMAX 19851989 1992 XJ700 МАКСИМ 19851986 МАКСИМ X XV125 VIRAGO 19972000 XV240 1989 XV250 ROUTE 66 19881990 XV250 VIRAGO 250 19952007 XV250 VIRAGO ROUTE 66 19881990 19952008 XV250 VЅВЕЗДА 250 20082011 XV700 VIRAGO 700 19841985 XVZ12 1989 XVZ1300 XVZ13 ПОТФАТ ROYALE 19861993 XV750 VIRAGO 1984Големина : 4.5*4*5cm;Пакет вклучувајќи1 X Стартер РелеДа konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактиратеВе молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купувањеНие ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Ви благодариме за вашето разбирање.Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

PHULEOVEO вход 51 мм въглеродни влакна мотоциклет отработените газове от ауспуха бягство универсален мотоциклет изпускателна тръба изпускателна амортисьор
 • Новинка

PHULEOVEO вход 51 мм въглеродни влакна мотоциклет отработените газове от ауспуха бягство универсален мотоциклет изпускателна тръба изпускателна амортисьор

BGN 97.60

PHULEOVEO Влезот 51mm Карбонски Влакна Мотор Издувните Пригушувач Избега Универзален Мотор Издувни Цевки Mufflers Амортизерите Материјал : Јаглерод Влакна Влезот дијаметар : 51mm Вкупна Должина : околу 370mm Сите слики се вистински производ фотографии

Черен цвят LE140mm изход 35 42 45 48 60 мм универсален мотоциклет за отработените газове от ауспуха регулируем заглушител на мотоциклет за отработените газове DB убиец
 • Новинка

Черен цвят LE140mm изход 35 42 45 48 60 мм универсален мотоциклет за отработените газове от ауспуха регулируем заглушител на мотоциклет за отработените газове DB убиец

5.60 BGN 5.00

Модифицирани Издувните ПригушувачЗа пакување ве Молиме љубезно истакна : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

0-13000 об / мин универсален мотоциклет скоростомер, оборотомер тахометър датчик LED Blue Night Light за ATV Скутер Motorcross Dirt Pit Bike
 • Новинка

0-13000 об / мин универсален мотоциклет скоростомер, оборотомер тахометър датчик LED Blue Night Light за ATV Скутер Motorcross Dirt Pit Bike

31.87 BGN 29.00

Tachometer measurement : 013000 RPM Карактеристики : Одговара на сите 12 V мотоциклиВодоотпорен и високи перформанси дизајнОпштите механички брзина линија интерфејсСо ноќ светлина, совршен за ноќта јава

Алуминиев регулатор на токоизправител с напрежение за мотоциклет Triumph Rocket III Classic SE Tourer
 • Новинка

Алуминиев регулатор на токоизправител с напрежение за мотоциклет Triumph Rocket III Classic SE Tourer

46.21 BGN 42.00

100% Сосема Нов•Лесно да го Инсталирате• Материјал : Алуминиум• Боја : Како На Сликата• Мерење : 103*90*27 MM• Високаквалитет економичен замена за ОЕМ делови.Подобрување на топлина мијалник и полнење способностиДиректна замена за вашиот оригинален единица.Plugandplay, директно одговара, лесна инсталација.•ОдговараТриумф Ракета III 20052009Триумф Ракета III Класичен 20062009Триумф Ракета III Класичен Tourer 20072010Триумф Ракета III Класичен Tourer 2Tone 20082009Триумф Ракета III Класичен Турнеја ABS 2010Триумф Ракета III SE 20061.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Мода състезанието висока производителност бобина мръсотия яма маймуна мотор ATV QUAD скутер GY6 DIO 18/28 ZX 5 Безплатна доставка
 • Новинка

Мода състезанието висока производителност бобина мръсотия яма маймуна мотор ATV QUAD скутер GY6 DIO 18/28 ZX 5 Безплатна доставка

BGN 19.20

GY6 Палење СерпентинаБоја опции : црвена / жолта / сина / виолетова / зеленаСе вклопат За повеќето од сите Кинески брендови, како што се Tao Tao, Buyang,Coolsport, NST, BMX, Kazuma, Sunl, ROKETA, ЦЕЛТАEX итн.

51 мм, модифицирана изпускателна тръба мотоциклет въглеродни влакна CNC алуминиев CBR R1 R6 ESCAPE two brothers брат exhaust with veido
 • Новинка

51 мм, модифицирана изпускателна тръба мотоциклет въглеродни влакна CNC алуминиев CBR R1 R6 ESCAPE two brothers брат exhaust with veido

113.62 BGN 108.00

Модифицирани Издувните Пригушувач Материјал : CNC АЛУМИНИУМ ALLO / КАРБОНСКИ ВЛАКНАВкупна Должина : 370 MM / 385 MM / 370 MM / 385 MMЦевка Должина : 270 MM / 270 MM / 270 MM / 270 MMВлезот Внатрешен Дијаметар : 51 MM (2 ИНЧИ)ЗВУК : СИЛЕН И ДЛАБОКО (Различни моторни имаат различни, ова veido само за референца)Пакет : 1 ИЗДУВНИТЕ СО ДОДАТОЦИОдговара на документот : се ВКЛОПАТ ЗА ПОВЕЌЕТО MOTORCYCLR КАКО R1 R6 CBR600 R6 итн.За пакување ве Молиме љубезно истакна : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

CITALL 5-пинов мотоциклет регулатор на напрежение изправяне подходящ за Yamaha YZF R1 2002-2012 FZ-1 2006-2014 FZ8 2013 FZ09 2014-2015 FZS1
 • Новинка

CITALL 5-пинов мотоциклет регулатор на напрежение изправяне подходящ за Yamaha YZF R1 2002-2012 FZ-1 2006-2014 FZ8 2013 FZ09 2014-2015 FZS1

37.58 BGN 33.00

5 Pin Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier одговара за Yamaha YZF R1 FZ1 FZ09Состојба : 100% нови Боја : како на сликата покаже Материјал : пластични & метал Број на Порти : 5 PIN Излезен Напон : 14.5 ± 0.5 V Објект се вклучени : 1 x напон rectifier Компатибилен Со : Мотоцикл Серија : Одговара за Yamaha YZF R1 20022012Одговара за Јамаха FZ1 20062014Одговара за Јамаха FZ8 2013Одговара за Јамаха FJR1300 (FJR1300 R) 20032015Одговара за Јамаха FZ09 20142015Одговара за Јамаха FZS1 2015Одговара за Јамаха FJ09 2015Одговара за Јамаха Супер Tenere 20132015Одговара за Јамаха V MAX 20092015КРСТОСУВАЧОТ серија : Одговара за Јамаха ROADLINER 20062009Одговара за Јамаха ROADLINER S 20062014Одговара за Јамаха STRATOLINER 20062007Одговара за Јамаха STRATOLINER S 20062014Одговара за Јамаха STRATOLINER CA 20062007Одговара за Јамаха STRATOLINER S CA 2006Одговара за Јамаха STRATOLINER ДЕЛУКС 2014Одговара за Јамаха STRATOLINER ПОЛНОЌ 20062008Одговара за Јамаха V ЅВЕЗДА 1300 20072008Одговара за Јамаха V ЅВЕЗДА 1300 TOURER 2008Одговара за Јамаха ПАТОТ ЅВЕЗДА 20082009Одговара за Јамаха ПАТОТ ЅВЕЗДА S 20082014Одговара за Јамаха ПАТОТ ЅВЕЗДА SILVERADO 20082014Одговара за Јамаха ПАТОТ ЅВЕЗДА ПОЛНОЌ 20052009Одговара за Јамаха ПАТОТ ЅВЕЗДА ВОИН 20022009Одговара за Јамаха БОЛТ (Сите модели) 20142015Одговара за Јамаха РАЈДЕР (Сите модели) 20082015Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиФункција : 1) Со топлина мијалник перки за подобро ладење.2) го Спречува над полнење на батеријата и подобрување на Полнење способност.3) Директна замена за вашиот оригинален единица.4) Лесен за Инсталација.