20pcs джолан 2.35 / 3.0 мм беседки ротационен инструмент аксесоари за силен режещ диск свързване на опашка за Dremel инструмент за изпращане

20pcs джолан 2.35 / 3.0 мм беседки ротационен инструмент аксесоари за силен режещ диск свързване на опашка за Dremel инструмент за изпращане

BGN 8.00
-35 %
BGN 12.35

Брой продукти


Име : Ротари Mandrel
Модел No : 1524
Месо тело Големина : 3.0 mm/2.35 mm
Погоден за : Смола Сечење Пршлен, Виде Ножот Дискови, Радијална Наежвам Четки.(Исто како на сликата покажува)
Пакет :
Група 1 : 2 0pcs месо тело 2.35 mm Ротари Mandrel
Група 2 : 2 0pcs месо тело 3.00 mm Ротари Mandrel
Примена : Тоа е за поврзување на сечење пршлен, четка со мелница и се вратило на машина за сечење и брусење.
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : времето за Испорака е околу 20-60 дена.( без Следење на Информации )
*Ако не го добиете стоки,ве молиме да се жалат по стоки испратени надвор од 60 дена и ние ќе ви ги даде надоместок.
2. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : времето за Испорака е за 15-60 дена.( со Следење на Информации )
* Ако не го добиете на стоки по стоки испратени од 40 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери парцела за вас,тогаш slove за вас како е можно поскоро.
3. EMS : времето за Испорака е за 7-15 дена.(со Следење на Информации)
4. DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от : времето за Испорака е за 4-7 дена.(со Следење на Информации)
*Ако вашето место е оддалечен,треба да се плати повеќе за далечински palce или можете да ја промените да брод од страна на ЕМС.
Почитувани купувачи,ве молиме да ја искористам за момент да се читање подолу.
1.Ако производот не се исти како опис или скршен во транзит.кога ио се покаже слика за нас,ние ќе го препрати или да ви даде refound додека сте задоволни.
2.Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги ,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави postive повратни информации со 5 ѕвезди,Повратни информации е многу, многу важно за нас,ние љубезно ewquest дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде reutral или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга, Вашиот satisfication е Нашата Цел.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Ви благодарам многу .
3.Можете да контактирате со оставање порака на или mail нас во продажба во xawee dot com.
1. Како да ги пратите стока од Кина Пост?
Следење на Линкот : www.17track.com
2. Вашиот цена е вклучуваат сопствени даночни?
Жал ми е daer,нашата цена е не вклучуваат сопствени данок,треба да се плати за сопствени даночни зависи од различни земји.
3. Ако не ми се допаѓа на стоката,може да не се врати?
Жал ми е драг,ние не може да го прифати враќањето освен квалитетот на производот проблем или погрешно испраќаат.
4. Може да се направи мала вредност кога брод на стоките?
Сигурни,ве молиме оставете порака кога ќе се направи нарачка.


Подробности

Размер:
2.35mm Shank, 3.0mm Shank
Направи си Сам пособия:
Металообработване
търговска марка:
ГОКСАВИ
is_customized:
No
Номер На Модела:
1524
Тип:
шлифовъчни инструменти
Размер джолан:
3.0 мм / 2.35 мм
използвайте за:
режещ диск
Размер:
Shank 2.35mm/3.0mm

Избор на купувачи

ZtDpLsd 30 бр / лот сухо шлифоване на 3 инча 75 мм абразивная хартия флокирование шкурка Pad шлайфане диск електрическа мелница аксесоари
 • Новинка

ZtDpLsd 30 бр / лот сухо шлифоване на 3 инча 75 мм абразивная хартия флокирование шкурка Pad шлайфане диск електрическа мелница аксесоари

4.96 BGN 3.00

Дијаметар : 3 инчи(75mm)Материјал : Јапонија rikenТип : Сува sandpaperПогоден за 3 инчи абразивни подлогаРонки : 60,80,100,120,150,180,240,320,400,600,800,1000Количина : 30 парчиња / многуПакетот вклучува : 30 x абразивни хартија( не абразивни рампа )Поле на примена : Широко се користи во вештачки камен, мебел и дрво производи, брусење и полирање метал, автомобили и други објекти.Фино полирање на лепак плоча, и лесен за користење, едноставни и ниски трошоци.Е добар партнер со дрво полирање.

Z-LION A30 Diamond Profiling Wheel 8 бр. / компл. преносим гранит Кромкошлифовальный машина за профилиране на плотове
 • Новинка

Z-LION A30 Diamond Profiling Wheel 8 бр. / компл. преносим гранит Кромкошлифовальный машина за профилиране на плотове

1244.00 BGN 1132.00

ZЛАВ A30 Дијамант Профилирање Тркала 8 Компјутери / Set Protable Гранит РабМелење Машина За Профилирање CountertopsXiamen ZL Дијамант Technology Co., Ltd...

Fixmee 60x моторния трион воденичен камък 3 мм джолан 4-12 мм, Диаметър на главата шлайфане на камък през цялата съвет
 • Новинка

Fixmee 60x моторния трион воденичен камък 3 мм джолан 4-12 мм, Диаметър на главата шлайфане на камък през цялата съвет

22.40 BGN 20.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Униформа големина, не е лесно да се падне, и долг животен век За полирање и моделирање на метални, дрвени површини,итнСпецификации : Материјал : Emery, од легиран месо тело со Дијаметар : 3мм Тркала глава дијаметар : 4 5 6 8 10 12mm вкупна Должина : 46mm Тркала ефективна должина : 16mmПакет Се Вклучени : 60x Директно месо тело мелење тркала

DIATOOL 14 5шт диамантени монтируемые гледна вакуумно запояване диамантени разменяйте въртящ се инструмент за камък, бетон куршум корона шлайфане разменяйте
 • Новинка

DIATOOL 14 5шт диамантени монтируемые гледна вакуумно запояване диамантени разменяйте въртящ се инструмент за камък, бетон куршум корона шлайфане разменяйте

19.39 BGN 15.00

Предмет : #14 Вакуум brazed дијамант Мелење битови / Мелење глави Спецификација : Куршум главата, со дијаметар од 10мм X20mm месо тело 6mm Должина 60mm Ронки : #46 Боја : Сребро Количина : 5pcs Функција : #46 дијамант овозможи брзо мелење, Вакуум brazed технологија обезбедат долг живот и работа...

1 бр 120*100*19 мм наждачная плат въже колелото полосовое колелото P40 - P600 за полиране на метал
 • Новинка

1 бр 120*100*19 мм наждачная плат въже колелото полосовое колелото P40 - P600 за полиране на метал

BGN 59.04

Производот Микс : Висок квалитет на абразивни платно, метал & пластични тркала coreНадворешниот Дијаметар : 120mmДолжина : 100mmВнатрешен Дијаметар : 19mmРонки големина : P40P600 ( изборен )Примена : Се користи за нерѓосувачки челик, дрво, пластика површината завршна обработка, жица цртање, полирањеВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !LПаладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки се наоѓа во Dongguan, Guangdong...

Хилда 2 инча, 3 инча истирательная актуално тава самостоятелно залепване на опашка 6мм Истирательный диск електрически аксесоари мелница
 • Новинка

Хилда 2 инча, 3 инча истирательная актуално тава самостоятелно залепване на опашка 6мм Истирательный диск електрически аксесоари мелница

8.78 BGN 6.00

Производ параметри : 1.Големина : 2 инчи : 50*45mm, 3 инчи : 72*45mm2.Месо тело со дијаметар : 6mm3.2инчен, 3инчен парче собираат sandpaper морон пречки во развојот, мала брзина на големи брусилки се достапни4.Електрични собираат sandpaper лист морон / самолепливи лист мелница плоча / лепило палета / волна топката воденички камен 5.Фах Дијаметар : 2 инчи(50mm) 3 инчи : (72mm)

Вспыхивающее diamond чашечное колелото за волфрамов карбид твърда сплав за опесъчаване смола Бонд абразивни кръг диаметър 2/3/4/5 инча 20/32 mm отвор R007
 • Новинка

Вспыхивающее diamond чашечное колелото за волфрамов карбид твърда сплав за опесъчаване смола Бонд абразивни кръг диаметър 2/3/4/5 инча 20/32 mm отвор R007

35.18 BGN 35.00

Материјал diamond Bond Смола Ронки default 150# D(Дијаметар) 50~150mm H(Дупка) 20mm,32милиметри W(Rim ширина) 5mm,8mm,10мм X(Rim дебелина) 3мм,4mm Употреба и За волфрамкарбид,тешко легура Пакување, 1pc / Треба многу други кориснички абразивни орудија,контактирајте со нас.Опција код објаснување : D75 H20 W5 X3 значиДијаметар е 75mm, Дупка е 20mm,дијамант дел Ширина е 5mm,дијамант дебелина X е 3ммЗа повеќе Следниве елементи може да се допаѓа Ние ќе ПРОИЗВОДСТВО на абразивни алатки посебно за вас...

OD 85 мм 1 бр бормашина абразивная тел найлон Радиална карета перална четка за тапицерия и червено дърво и Дървени мебели цена на едро безплатна доставка
 • Новинка

OD 85 мм 1 бр бормашина абразивная тел найлон Радиална карета перална четка за тапицерия и червено дърво и Дървени мебели цена на едро безплатна доставка

BGN 7.98

dianxiaobao_1dianxiaobao_2OD 85mm 1 парче Вежба Абразивни Жица Најлон Радијална Полирање Четка за Махагони Завршувањето на Дрво, Мебел трговија на Големо Материјал : Абразивни жица, Поцинкуван железен се справи со Големина : OD 85 mm * 6 мм месо тело , 35mm Дебелина Ронки големина : 80#120# 180# 240# 320# 400# 600# ( факултативно) Функција : 1.Производи со висока цврстина, висока точка на топење, хемиска отпорност, силен отпор; 2...

Z-LION 1 бр ръчно полировальный мат Diamond гальванический полировальный мат стеклокерамическая плочки полиране и шлифоване на Диаманти ръчни инструменти
 • Новинка

Z-LION 1 бр ръчно полировальный мат Diamond гальванический полировальный мат стеклокерамическая плочки полиране и шлифоване на Диаманти ръчни инструменти

20.78 BGN 18.00

ZЛАВ 1 Парче Рака Полирање Подлога Дијамант Electroplate Полирање Подлога Стакло Керамичка Плочка Полирање И Пескарење Дијамант Рака АлаткаГолемина : 100*55мм Жито : #60, #120, #200, #400 Тип : ZL37 CA Пакет : 1 PCS Тежина : 30g по парче Despriction : Дијамант рака полирање влошки се дизајнирани за рачно полирање на камен и стакло раб...

30шт мелкозернистые D-образни Emergy диамантени абразивни шлифовъчни бита за опесъчаване игла абразивная глава за die мелница/dremel/въртящи се инструменти
 • Новинка

30шт мелкозернистые D-образни Emergy диамантени абразивни шлифовъчни бита за опесъчаване игла абразивная глава за die мелница/dremel/въртящи се инструменти

10.06 BGN 10.00

Emery парична Казна песок Мелење Битови 30 компјутеритип DПримена : Погоден за повеќето ротари алатки како dremel, умре мелница итн.Dтип главно на дупчење дупка дупка средување итн.Внимание : 1...

Z-LION 4 100 мм, 10 бр./лот Диамантена карета перална уплътнение Диамантена галванична за шлайфане на камък, стъкло, бетон, керамика
 • Новинка

Z-LION 4 100 мм, 10 бр./лот Диамантена карета перална уплътнение Диамантена галванична за шлайфане на камък, стъкло, бетон, керамика

152.00 BGN 144.00

ZЛАВ 4" 100 MM 4pcs / Многу Дијамант Полирање Подлога Дијамант Electroplated За Камен Стакло Конкретни Керамички МелењеИме на производ : Electroplated полирање влошкиГолемина : 4"Ронки : : #60,#120,#200,#400Despriction : electroplated полирање влошки се дизајнирани за полирање на гранит, мермер, конструиран камен...

dophee 100шт 1/4 песъчинки 80 шлайфане лента W 10 беседки 1/8 джолан ротационен инструмент нокти тренировки инструмент Безплатна доставка
 • Новинка

dophee 100шт 1/4 песъчинки 80 шлайфане лента W 10 беседки 1/8 джолан ротационен инструмент нокти тренировки инструмент Безплатна доставка

6.14 BGN 4.00

Карактеристики : 100% сосема нов Погоден за нокти како и педикир Совршен додаток на песок, обликот, ритам, заврши мека, тешко шумата, fiberglass и повеќе...

4 100 мм алуминиев оксид клапа диск за шлайфане шлайфане кръгове 40/60/80/120 песъчинки
 • Новинка

4 100 мм алуминиев оксид клапа диск за шлайфане шлайфане кръгове 40/60/80/120 песъчинки

6.37 BGN 3.00

100 mm Размавта Дискови Мелење Тркала Метал ПескарењеМатеријал : Циркониум ОксидДијаметар : 100 mm / 4"Создаден Големина : 16 mmБоја : КафенаТип : 40 / 60 / 80 / 120 РОНКИДебелина : 7 mm / 6 mm / 5 mm / 4 mmПримена : Мелење, акции отстранување, edge chamfering / beveling, заварување спојувањето,чистење, а по завршувањетоКарактеристики : 1.Хардноси,долг животен век.2.Идеален за употреба на дрво, метал и пластика.3.Дизајниран за употреба со 100 mm (4") агол брусилки.4.Особено погоден за нерѓосувачки челик, исто така, одлично за лесна челик.5.Идеална за Дома, Работилница, Хобисти, Трговци, Градители и DIY Ентузијасти, итн.Пакет Се Вклучени : 1 x Размавта Пескарење ДискЗабелешки : 1.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 5 мм грешка,ви благодарам.2.Ве молиме да ни оставите порака за вашиот претпочитаат тип,или ние ќе ги испрати по случаен избор.3.Производ РОНКИ е во согласност со типот можете да изберете да одговара, ве молиме одберете го типот на добро пред да го купат.4.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

230*280 мм немски воин шкурка с булгур p3000 p5000 p7000 абразивни полировальный инструмент за шлайфане аксесоари
 • Новинка

230*280 мм немски воин шкурка с булгур p3000 p5000 p7000 абразивни полировальный инструмент за шлайфане аксесоари

BGN 1.74

Карактеристики : Песок лист хартија се користи од страна на мелење Водоотпорен, влажно мелење На мека подлога од хартија гарантира добар одговара на вашата страна...

180*85 мм ръчно колан опесъчаване машина пясък Дяволът шкурка опесъчаване блок Сам инструмент балон шкурка пясък плат багажник
 • Новинка

180*85 мм ръчно колан опесъчаване машина пясък Дяволът шкурка опесъчаване блок Сам инструмент балон шкурка пясък плат багажник

7.94 BGN 6.00

[xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне .. ОписЗабелешка : Ако клиентите да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,ова превозот не следење на информации.Можеби малку шанси за губење на пакети.Ве молиме да се разбере!Продавачот Советува : Или ве Молиме изберете Кина пост воздух mail повеќе Безбедност и Ефикасно!случаен боја[xlmodel][фото][0000] Производот ФотографииСите наши производи имаат многу акции ,И Ние поддршка за промет на големо премногу !ако сакате да повеќе ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време ! Според прилагоди поштенска политика на Русија, на ополномоштените име мора да биде целосно име и презиме.

DIATOOL 2 елемента диаметър 100 мм M14 алуминиева основа за полировальной площадки, притежателят на задната площадка 4 инча
 • Новинка

DIATOOL 2 елемента диаметър 100 мм M14 алуминиева основа за полировальной площадки, притежателят на задната площадка 4 инча

31.68 BGN 26.00

Предмет : Алуминиум врз Основа Backer за полирање pad & мелење дискови НосителотКоличина : 2 парчињаСпецификација : Дијаметар 100mm / 4" Connection : М14Функција : Алуминиумско куќиште обезбеди подолг работен век и може да носи тешки работи како челик тело, но полесна тежинаПримена : Backer за дијамантски полирање влошки, пескарење диск, и некои други лепенка, поддржан мелење дискови answer : ___________________________ Note : ние, исто така, имаат и други достапни дијаметар 3" / 4" / 5" и Алуминиум врз основа backer за вас да изберете...

5шт 8-12 мм сферична корона Diamond шлайфане битов Набор от покритие на ротационен заусенец нефрит дърворезба, бижута, инструменти камък за Dremel аксесоари
 • Новинка

5шт 8-12 мм сферична корона Diamond шлайфане битов Набор от покритие на ротационен заусенец нефрит дърворезба, бижута, инструменти камък за Dremel аксесоари

12.78 BGN 12.00

5 Pcs Дијамант Обложени 812mm Кол Сферични Главата Монтирани Поени Мелење Малку 3мм месо тело Код 80 F / 100 F / 120 F*3Спецификација : Раководител Облик : Сферични, Круг Топката Форма Материјал : Метал, Дијамант Боја : Сребро Тон Количина : Само 5 Pcs Глава Дијаметар : 8mm / 10мм / 12mm , ве молиме изберете Глава Дијаметар што сте потребаГлава ДијаметарМесо тело дијаметарВкупна должинаРонкиКоличинаКодот8мм (5 / 16")3мм(блиску до 1 / 8")60mm150 Медиум5 Pcs80 F*310мм (3 / 8")3мм(блиску до 1 / 8")80mm150 Медиум5 Pcs100 F*312mm (15 / 32")3мм(блиску до 1 / 8")80mm150 Медиум5 Pcs120 F*3Опис : Цилиндрични совет, дијамант обложени главата...

15шт джанти телени четки месингови ротационни телени четки за дърво занаяти камък, метал отстраняване на брус и полиране джолан с диаметър 2.35 мм QT007
 • Новинка

15шт джанти телени четки месингови ротационни телени четки за дърво занаяти камък, метал отстраняване на брус и полиране джолан с диаметър 2.35 мм QT007

BGN 23.49

Име жица четка Материјал месинг месо тело со дијаметар 2.35 mm Глава дијаметар 2.35 mm Употреба За дрво занает,камен, метал debur и,полирање, ' рѓа отстранување...

30шт гумена точка на закрепване за метал стомана вътрешна външната повърхност на тънка полиране отстраняване на прах боя MT056
 • Новинка

30шт гумена точка на закрепване за метал стомана вътрешна външната повърхност на тънка полиране отстраняване на прах боя MT056

BGN 216.00

Име Гума поставена точка Материјал Гума и абразивни песок месо тело со дијаметар од 6 мм Главата Должина Dia20mm*50mm месо тело 6mm Употреба За метал и челик, полирање,Чистење на кастинг, фалсификување, заварување флеш, брус, заварување и сл Вкупното количество 30 компјутери / многу Пакет цртан филмЗа повеќе Следниве елементи може да се допаѓа Ние ќе ПРОИЗВОДСТВО на абразивни алатки посебно за вас...

20pcs 8 мм 5/16 палец diamond покритие завъртане на главата са монтирани гледна шлайфане бита ILOVETOOL
 • Новинка

20pcs 8 мм 5/16 палец diamond покритие завъртане на главата са монтирани гледна шлайфане бита ILOVETOOL

BGN 19.18

20 Pcs КОСИ Главата 8ММ Дијамант Обложени Ротари Умре Мелница Поени Burrs Брус 3мм месо тело Ронки 150 Код 3*8Спецификации и форми : Шефовите Форми : КосиБрус главата големина : 8мм (блиску до 5 / 16 инчи)Месо тело со дијаметар : 3мм (блиску до 1 / 8 инчи)Ронки : 150 (medium)Вкупна должина : 45mm (13 / 4 инчи)Погодни за употреба во мелење на работ на стакло, мермер, камен, скапоцен камен, накит, школки, плочки итн.Користење со вода како лубрикантРедовен Воздушен поштенски од Кина, на сад е БЕСПЛАТНА и трае 1525 дена испорака за вас домаНие ќе испрати вашата нарачка во рок од 12 дена по плаќање е примена и да се расчисти...

1 бр 6 мм Вал се монтира сезал и наждачная плат четина карета перална четка колелото за шлифоване на дърво грунд
 • Новинка

1 бр 6 мм Вал се монтира сезал и наждачная плат четина карета перална четка колелото за шлифоване на дърво грунд

7.20 BGN 6.00

Опција : P120 / 180 / P240 / P320 1 заврши парче од различни ронки големинаЗамена P120 10 парчиња од сисал се намали + 10 компјутери на P120 emery крпа намалиЗамена P180 10 парчиња од сисал се намали + 10 компјутери на P180 emery крпа намалиЗамена P240 10 парчиња од сисал се намали + 10 компјутери на P240 emery крпа намалиЗамена P320 10 парчиња од сисал се намали + 10 компјутери на P320 emery крпа намалиКупување на Совет : Вие не може да се купи P120, и замена P180, P240 и P320Производот микс : Сисал , Emery крпа, Бела OPP пластични јадро, Поцинкуван железен рачкаГолемина : OD150 * 6mm месо тело, 50mm дебелинаПримена : Се користи на воена вежба или воздух мелница, за резби во дрво, вратата на кабинетот полирање.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !LПаладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки се наоѓа во Dongguan, Guangdong...