BIGTREETECH TFT35 V1. 0 control panel 3,5-инчов пълноцветен сензорен екран MKS е аналогична на базата MKS за 3d-принтер

BIGTREETECH TFT35 V1. 0 control panel 3,5-инчов пълноцветен сензорен екран MKS е аналогична на базата MKS за 3d-принтер

BGN 56.00
-5 %
BGN 59.01

Брой продукти


BIGTREETECH TFT35 V1.0 control panel 3.5 инчен колор екран на допир МКС е сличен МКС база за 3d печатач
Предности :
1, 3.5 инчен колор екран на допир
2, ќе се Обезбеди континуирана надградба на софтвер, лесно да се надополни.
3, Може да се користи на повеќето 3 D печатач матични плочи.
4, Мастер програма needn не да ја модифицирате.
5, BIGTREETECH TFT35 V1.0 можат да го поддржат слика прилагодување, подигање на логото, сите копчето слики може да биде дизајнирана.
6, BIGTREETECH TFT35 V1.0 може да ги поддржи 7 сопствени копчиња.
1* BIGTREETECH TFT35 V1.0
Можете да изберете EMS, DHL,FEDEX ОДНОСНО,FEDEX IP и некои други брзо логистичка треба, исто така, Ако имате било какви прашања со нашите Товарни и испорака ве молиме да контактирате со услуга за Клиентите ,ние може да се потрудиме да се справи со тоа.


Подробности

търговска марка:
BIQU
Тип Елемент:
Дънната платка
код на продукта:
3d0441
Състояние:
НОВО
Склад:
В наличност
Място на произход на стоките:
Гуандун, Китай (Континентален)
качество:
Гаранция
Тип:
TFT
Размер:
3.5 inch

Избор на купувачи

SWMAKER 3D принтер аксесоар MG Плюс горещ край за RepRap екструдер 1.75 мм конец 0.5 mm дюза с високо качество безплатна доставка
 • Новинка

SWMAKER 3D принтер аксесоар MG Плюс горещ край за RepRap екструдер 1.75 мм конец 0.5 mm дюза с високо качество безплатна доставка

73.94 BGN 70.00

Ние сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска Ако имате било quetion или треба нешто, pls контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни.Бесплатен Превозот во светот , испрати од Кина Пост Воздухопловната.Време на испорака околу 20 30 работни дена...

DuoWeiSi 3D принтер споделя аксесоар Штрангпресса M6x30 гърлото накрайник на резба 1.75 MM с тефлон за принтер 3D
 • Новинка

DuoWeiSi 3D принтер споделя аксесоар Штрангпресса M6x30 гърлото накрайник на резба 1.75 MM с тефлон за принтер 3D

BGN 3.25

M6 X30 Екструдер Додаток 1.75 MM Тема Млазницата Грлото Со Тефлон За 3 D ПечатачОпис : Материјал : не ' Рѓосувачки челик 303 Големина : M6x30Пакет се вклучени : 1 x M6 X30 Екструдер Додаток 1.75 MM Тема Млазницата Грлото Со Тефлон За 3 D Печатач

5шт 220x220 мм черна матова нагреваемая легло за Wanhao i3 Anet A8 A6 3D принтер стикер Build Sheet Build Plate лента с 3 м подложка
 • Новинка

5шт 220x220 мм черна матова нагреваемая легло за Wanhao i3 Anet A8 A6 3D принтер стикер Build Sheet Build Plate лента с 3 м подложка

36.30 BGN 32.00

5pcs 220x220mm Црна Матирано Загрева во Кревет Wanhao i3 Anet A8 A6 3 D Печатач Налепница Изгради Лист Изгради Плоча Лента Со 3 M Поддршка(bcz на различни Производство серија, на налепница имаат различни печатење , ако умот , plz контакт со продавачот пред ,се направи нарачка...

Funssor Aluminum x axis single Extruder Carriage RJ4JP-01-08 /8uu Y axis carriage kit за повтарящите се CTC Flashforge Upgrade kit
 • Новинка

Funssor Aluminum x axis single Extruder Carriage RJ4JP-01-08 /8uu Y axis carriage kit за повтарящите се CTC Flashforge Upgrade kit

188.78 BGN 179.00

Funssor Алуминиум X оската метал Екструдер Превоз LM8 UU Y оска превоз за полнење За Makerbot 2 CTC Flashforge Надградба на комплетКористење со 8мм мазна родМатеријал : алуминиум легура Површина : sandblasting оксидација третман на Она што ќе добиете за да се овие 3 дела :

2 елемента TMC2130 стъпков двигател тъпо водача Stepstick Power Tube вграден драйвер ток 1.4 a пиков ток 2.5 A подмяна на TMC2100
 • Новинка

2 елемента TMC2130 стъпков двигател тъпо водача Stepstick Power Tube вграден драйвер ток 1.4 a пиков ток 2.5 A подмяна на TMC2100

38.96 BGN 28.00

2 парчиња TMC2130 Повлекува Моторни го исклучите Возачот Stepstick Моќ Цевка Изграденаво Возач Тековната 1.4 Врв Тековната 2 A го Замени TMC2100Карактеристики : Возачот capabitlity до tp 1.2 A(RMS) continсерпентина тековната Чекор / dir интерфејс до 256 micristeps SPI интерфејс или CFG игли за конфигурација Моторни напон : 5.545 V Логика напон : 3.35 V Stealthchop за доста работа и непречено движење spread Cycleвисоко динамичен мотор контрола на хеликоптер cool Stepтековната contril за engergy заштеди stall Guardsensorless моторни оптоварување откривање dc Stepоптоварување зависни контрола на брзината забелешка : секое тело има само шрафцигер,ако цел повеќе и треба повеќе шрафцигер,pls контактирајте со нас...

принтер за печат повод телефон UV tablet, включен развит софтуер 6 цвята RIP
 • Новинка

принтер за печат повод телефон UV tablet, включен развит софтуер 6 цвята RIP

2816.00 BGN 2675.00

УВ Flatbed Печатач е еден вид на инкџет печатење тип hightech дигитално печатење опрема која работи објект неконтакт .Користете УВ мастило,освен Тмаица, се применуваат речиси сите видови на материјал и слика може да биде директно боја печатени со оваа машина, како што се : Телефон школка,Кожа,Стакло,Етикета ,Метал,Кристал,KT Одбор,Акрилик,ПВЦ,ABS,ЕВА,Пластика,Мобилни Моќ,Камен,У диск,и на други материјали, printout е многу отпорност на абење,scrape,алкохол чистење,водоотпорен,бледнеатотпорни...

4шт високо качество на 3D принтер Экструзионное колело специално латунное Экструзионное колелото на 26 зъбни предаване за екструдер конци
 • Новинка

4шт високо качество на 3D принтер Экструзионное колело специално латунное Экструзионное колелото на 26 зъбни предаване за екструдер конци

BGN 7.98

Карактеристики : Име : 26 Заб ОпремаМатеријал : МесингГолемина : 5*11*11 MMСе користи за : погоден за makerbot или 1.75 mm потрошен материјал 3 D печатачПакување Листа : 4pcs 26 Заб Брзини

Горещ! Штрангпресс 12v/24v 2-In-1-Out colors 1 вход 2 изход Hotend Bowden с экструдером Титан/Bulldog за 3D-принтер i3 parts
 • Новинка

Горещ! Штрангпресс 12v/24v 2-In-1-Out colors 1 вход 2 изход Hotend Bowden с экструдером Титан/Bulldog за 3D-принтер i3 parts

57.58 BGN 55.00

Филамент Големина : 1.75 mmМлазницата големина : 0.2,0.3, 0.4,0.5,0.6,0.8,1.0 мм (0.4 испраќаат како стандардно)Хранење начин : далечински хранењеЛадење Димензии : 50 x 30 x 18Главен материјал : алуминиум легура, нерѓосувачки челик, месингГреење напон : 12 V или 24 VThermistor : 100 K NTC 3950Filaments боја Префрлување Поддршка на чекање дистанца : не помалку од 41mmИзбришете кула за јачина на звук : Не помалку од 55ммКарактеристики : 2 во 1 од hotend, вжарено префрлување брз и стабилен.Нема видливи Печатење дефекти, добро е да се елиминира истекување на двојна млазницата истиснување, Прецизно позиционирање...

2 елемента част 3D принтер мотор паралелен модул за двойна ос Z двойни двигатели Z за такси 3D принтер Lerdge
 • Новинка

2 елемента част 3D принтер мотор паралелен модул за двойна ос Z двойни двигатели Z за такси 3D принтер Lerdge

3.01 BGN 2.00

2 парчиња 3 D Печатач Делови Мотор Паралелно Модул за Двојно Z Оската Z Двоен Мотори за Lerdge 3 D Печатач ОдборОвој модул се користи само за моторнистрана, паралелно, на возачот да вози на два мотори...

50шт TMC2208 стъпков двигател тъпо водача Stepstick Power Tube вграден драйвер ток 1.4 a пиков ток 2A подмяна на TMC2100
 • Новинка

50шт TMC2208 стъпков двигател тъпо водача Stepstick Power Tube вграден драйвер ток 1.4 a пиков ток 2A подмяна на TMC2100

653.89 BGN 575.00

50pcs TMC2208 Повлекува Моторни го исклучите Возачот Stepstick Моќ Цевка Изграденаво Возач Тековната 1.4 Врв Тековната 2 A го Замени TMC2100TMC2208 една оска stepper мотор чип, моќ цевка изграденаво вози тековната 1.4 врв тековната 2 A, напон спектар 4.75 V36 V, 256 subdivision; со патентирана технологија spread Cycle ™ висока хеликоптер фреквенција, dc Step ™, stall Guard2 ™ кабина откривање технологија, Cool Step ™ сегашната динамика на вредноста технологија, може да се спаси 70% од енергијата, Stealth Chop го исклучите технологија Флексибилни micro Plyer interpolation единица, компонента може да се обезбеди до 256 microstep / чекор резолуција, дури и во пулсот стапка е ограничен систем се уште може да биде совршен за да се постигне синусоидален контрола; Како stealth Chop парична казна музика технологија е широко се користат во 3 D печатење, па Овие компоненти се така дизајнирани за да бидат компатибилни со постоечката 3 D печатач електроника, елиминирање на потребата за скапа редизајн...

2pcs MKS Smoother Grain кътър адон module for Kossel /Delta 3D printer accessories Stepper motor board filter-премахва
 • Новинка

2pcs MKS Smoother Grain кътър адон module for Kossel /Delta 3D printer accessories Stepper motor board filter-премахва

15.98 BGN 15.00

Овој производ е главно за паралелна структура на 3 D печатач произведува вибрации линии особено мотор и последица од користење на 8825 релативно низок отпор е повеќе од очигледно при мали брзини да може ефективно да се елиминира нерамна сигнал бран за да се постигне сигнал бран ефект во однос ваучери во употреба 8825 24 V енергија управувано делта модели најочигледен ефектПосебно објаснување : ефектот е различна според машински и моторниПакување Листа : 2 парчиња Неспокојот МКС Модуларен +2 парчиња 4 PIN Линија

SWMAKER 3D принтер екструдер 1.75 мм нишки romote захранващото екструдер (с мотор)всички метални Прекъснати екструдер екструдер за направи си САМ 3D prin
 • Новинка

SWMAKER 3D принтер екструдер 1.75 мм нишки romote захранващото екструдер (с мотор)всички метални Прекъснати екструдер екструдер за направи си САМ 3D prin

103.50 BGN 98.00

Име на производ : Целосна метал bowden екструдер (со мотор)Погоден за Prusa i3 E3 D MK8 UM DIY 3 D печатачЗа 1.75 филамент

Отлично Качество! 5 бр./лот Geeetech стъпков двигател Nema17 екструдер за 3D принтера Reprap Prusa Martin
 • Новинка

Отлично Качество! 5 бр./лот Geeetech стъпков двигател Nema17 екструдер за 3D принтера Reprap Prusa Martin

BGN 96.00

Stepper Моторни Nema17 За Екструдер 3 D ПечатачКарактеристики : Фаза 2Чекор Агол : 1.8+5% degreАктуелни : 1.5 АHoldi нг вртежен момент : 500m N.м МинТежина : 275g Уп.Пакет листата : 5 X Stepper Моторни Nema 17Испорака детали1.Стандард на превозот превозникот е e Packet со следење на код за сад адреса за достава во рок од 714 busienss дена.2.За надвор НАС адреса,стандардната превозот превозникот е Хонг Конг Пост ,испорака во рок од 2530 дена.3.Експрес испорака како DHL,Fedex,UPSот,ТНТ, исто така, е avaiable ако сте подготвени да платите екстра.DHL е нашиот стандард превозот превозникот за Забрзан превозот,ве молиме контактирајте со нас ако сакате различни превозникот.Услови за продажба1.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.2.Ве молиме потврдете што се поставување на точни и целосни превозот адреса тука.Вие сте resposible за дополнителна наплата ако вашиот пакет вратени затоа што на погрешна адреса.Ако пакети се врати, бидејќи на погрешна адреса,ќе мора да ги сноси дополнителните трошоци на превозот.Контактирајте со нас1.Ние секогаш сме тука за вас,нудејќи пријателски, сеопфатна услуга за клиентите секој чекор од патот...

SunDcreate 6 color/set 3D Printer Pen Filament PCL 1.75 mm пластмасови гумени консумативи Материал низкотемпературная 3D дръжка конец
 • Новинка

SunDcreate 6 color/set 3D Printer Pen Filament PCL 1.75 mm пластмасови гумени консумативи Материал низкотемпературная 3D дръжка конец

BGN 14.38

6 компјутери 1.75 mm Печатење со Вжарено PCL Моделирање Стереоскопски За Ниска Температура 3 D Цртеж Печатач Пенкало Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет На филамент е за 3 D печатење пенкало користи за да се растопат пластичните на ниска температура Користи за изработка на 3 D објекти од хартија да реалниот живот Спецификации : Материјал : PCL Спецификации : Дијаметар 1.75 mm Количина : 5 m / кеса * 6 кеси Боја : случајни печати температура : 70100 Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

myriwell 3d pen 3d дръжка, led дисплей, abs / pla конец, 3 d pen 3d модел на Smart 3d pen 2017 най-Добрият подарък за деца живопис творчески
 • Новинка

myriwell 3d pen 3d дръжка, led дисплей, abs / pla конец, 3 d pen 3d модел на Smart 3d pen 2017 най-Добрият подарък за деца живопис творчески

56.00 BGN 39.00

Ние се концентрираме на 3 D Пенкала и 3 D Филамент.Посветеност стоки се 100% оригинални.Се надевам среќен шопинг !Семејство да играат заедноВозрасни и деца може да се игра 3 D пенкало, целото семејство да се игра со нив, може да се развие деца интелигенција, подобрување на рацете на способност, развој на креативноста.Флексибилност&го исклучите звукот,давајќи ви чувство на убавина1...

Комплект екструдер MK10 дясната на лявата страна за makerbot 1.75 / 3 мм 40 зъбите екструдиране съоръжения Nema 17 засилване на двигатели формованный задвижваща единица
 • Новинка

Комплект екструдер MK10 дясната на лявата страна за makerbot 1.75 / 3 мм 40 зъбите екструдиране съоръжения Nema 17 засилване на двигатели формованный задвижваща единица

BGN 7.98

Шприцоване машина за MK10 makerbot 1 2 екструдерОпис На Производот : Висок Квалитет Со Вжарено Екструдер ВнесувачDirect drive екструдер фидер за полнењеДесната и левата рака верзијаОстри и ефективна филамент опрема е вклученаКористете го тоа со NEMA 17 stepper моторсПакет Листата : MK10 Екструдер за Полнење ( 1.75 mm десно и лево со 40 Заби месинг опрема / 3мм право големина без месинг опрема)

10 бр./лот 3D принтер гладка пръчка пакет Prusa i3 OD8 mm L 20 мм / 320 мм / 350 мм/370 мм на линеен Вал оптична ос chrome
 • Новинка

10 бр./лот 3D принтер гладка пръчка пакет Prusa i3 OD8 mm L 20 мм / 320 мм / 350 мм/370 мм на линеен Вал оптична ос chrome

47.98 BGN 45.00

10pcs 3 D Печатач Мазна Род Пак Prusa i3 OD8mm L20mm / 320mm / 350mm / 370mm Линеарна Вратило Оптичка Оска Хром ПозлатенИме : MK3 heatbed ако у сакате повеќе ,plz контактирајте го нашиот whatsapp : +8613316507912, ние ќе им даде u најдобра цена...

Funssor 1.75 / 3mm M3 effector hotend kit с индуктивным сензор за приближаване автоматично изравняване за Delta Kossel Mini 3D printer Effector
 • Новинка

Funssor 1.75 / 3mm M3 effector hotend kit с индуктивным сензор за приближаване автоматично изравняване за Delta Kossel Mini 3D printer Effector

47.98 BGN 46.00

Вклучува : Алуминиум effector x1V6 hotend kit(1.75 / 3мм) x1силиконски sock x112 / 24 V 40 W грејач кертриџNTC 3950 100 K thermistorLJ12 A34ZB / Y сензор12 / 24 V фан со фан дуктус Цртање на алуминиум effector : Ние сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска...

5 бр. Bigtree4988 Reprap драйвер за стъпков A4988 драйвер за стъпков мотор модул на радиатор Безплатна доставка
 • Новинка

5 бр. Bigtree4988 Reprap драйвер за стъпков A4988 драйвер за стъпков мотор модул на радиатор Безплатна доставка

BGN 5.84

5pcs Bigtree4988 Reprap Stepper Возачот A4988 Stepper Моторни Возачот Модул со Бесплатен Превозот HeatsinkАко зелена боја не е во парк , ќе испрати црвена боја за вас, функцијата е иста.5 * Bigtree4988 stepper мотор